Debrecen, Revita Alapítvány

Kapcsolattartó: Szerepi Anna
E-mail: szerepi.anna@revitaalapitvany.hu

Felajánlott élmények

• Rendhagyó gitáróra (étellel-itallal, zenehallgatással, gitározással stb.). Helyszín: Debrecen. Létszám: 1 fő. Alkalmak száma: 1.
  • Sétarepülés Debrecen felett.  Helyszín: Debrecen. Létszám: 1 fő. Alkalmak száma: 1.
  • Egy hétvége a zempléni Füzéren. Helyszín: Füzér. Létszám: 1 család
  • Választható terepjárós vagy rallyautós élményautózás. Helyszín: Derecske. Létszám: több főnek
  • Quadozás hosszabb szabadtéri programokkal. Helyszín: Berettyóújfalu. Létszám: több személy.
  • Múzeumlátogatás kísérővel Hajdúszoboszlón (egy veterán Chevrolet megtekintése). Helyszín: Hajdúszoboszló. Létszám: több személy.
  • Ingyenes bowlingpálya-bérlés, bowlingozás. Helyszín: Debrecen. Létszám: 15 főig.
  • Fürdőbelépő a Kamilla Gyógyfürdőbe. Helyszín: Balmazújváros. Létszám: 30 fő.
  • Közös túrázás, futás – igény szerint hosszabb vagy rövidebb távon. Rövidebb távon Debrecenben (vagy közelében), hosszabb távon pedig a Bükkben, Mátrában (ebben az esetben az utazás is megoldott).  Helyszín: Debrecen vagy Mátra/Bükk. Létszám: 1 fő.
  • Jógaoktatás több irányzatból (tibeti, taoista) kialakított gyakorlatsorral. Helyszín: Baktalórántháza. Létszám: több személy.
  • Masszázs szolgáltatás. Választható szolgáltatások: Irodai masszázs, Arc – és dekoltázs masszázs, (relaxáló), Frissítő talpmasszázs, Frissítő svédmasszázs, Tradicionális thai masszázs, Olajos thai masszázs, Méz masszázs, Nyirok masszázs, Reflexológiás talpmasszázs, Fogyasztó-alakformáló, (cellulit) masszázs.Minden masszázshoz biztosított a nyugodt környezet, és a relaxációs zene! Helyszín: Debrecen. Létszám: 3 fő. Alkalmak száma: 1/fő.
  • Egy hét a Fény Felé Alapítvány Kincsesláda Kreatív Stúdiójában, részvételi lehetőség kézműves foglalkozáson. Helyszín: Debrecen. Létszám: 1 fő.
  • A Debreceni Fogyatékosokat Ellátó Intézmény Szivárvány Zenekarának zenés műsora. Helyszín: Debrecen. Létszám: több személy.
  • Tiszafüredi hajókázás.
  • Rendhagyó gitárelőadást, vagy akár gitáróra is; ebéddel, sütivel.  Helyszín: Debrecen. Létszám: 1 fő.
  • Közös sport, focimeccset ajánl fel a fiatalokkal,  2 x 15 percben, majd utána közös teázás, beszélgetés. – GAZDÁRA TALÁLT!
  • Quadozás, hosszabb szabadtéri programok több főre. – GAZDÁRA TALÁLT!

Megvalósult élmények

• Lovaglás terápiás lovon