A Revita Alapítvány is részt vett a Foglalkoztatárs – Társ a foglalkoztatásban című kiemelt projekt záró rendezvényén

A Revita Alapítvány munkatársai is részt vettek a Foglalkoztatárs – Társ a foglalkoztatásban című kiemelt projekt zárórendezvényén 2015.09.24-én, Budapesten.

Varjú Tamás kollégánk a projekt keretében megvalósult módszertani fejlesztések bemutatásának részeként ismertette az innovatív foglalkoztatási kezdeményezések szakmai támogató rendszerének azt a modelljét, melyet a Revita Alapítvány az OFA Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Kft. megbízásából dolgozott ki. A konferencián e mellett a tranzitfoglalkoztatás, illetve a foglalkoztatási paktumok jövőbeni lehetőségeiről is szó esett. A program részeként a szociális gazdasághoz kapcsolódó nemzetközi jó példák, illetve a jövőben a foglalkoztatási kezdeményezések kapcsán elérhető hazai és Uniós források is bemutatásra kerültek.

A konferencián bemutatott prezentáció itt elérhető.

A projekt keretében végzett munkánkról bővebben a Társadalmi innovációk szakmai támogatásával kapcsolatos referenciáink között olvashat.

WP_20150924_11_02_27_Pro (1)

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?